Робота над дизайном інтер‘єру передбачала низку реставраційних заходів по збереженню автентичних елементів обидвох корпусів готелю. Ми не ставили перед собою завдання отримати цілісну картинку, оскільки два об‘єкти є різними по стилістиці, будівельних підходах та ергономіці. Якщо один є представником модерну із використанням неоготичеих елементів, то другий нагадує про прогресивий час переходу до функціонального способу мислення у проектуванні в міжвоєнний період минулого століття. Мислення, яке було в тренді тих тенденцій, які відбувалися того часу у Європі.
Важливим було не нашкодити і не втратити те наповнення інтер‘єру, яке збереглося до нашого часу, серед якого в задовільному стані були сходи, які не загубили свого первинного оздоблення. В одному випадку це була залізобетонна основа із опорядженням чорно білою плиткою на міжповерхових маршах у шахматному порядку із металевими поруччями, а в другому цілісно дубові. На них залишився відбиток часу, який на щастя не завдав шкоди їх функціоналу тому дерев’яні сходи були залишені, відреставровані і стали справжньою родзинкою інтер‘єру. Були замінені столярні вироби із повною відповідністю автентичним.
Загалом тактовне ставлення до споруд готельного комплексу у відповідності до їх історичної вартості дали можливість правильно емоційно перезапустити цю історичну локацію.