ПРО НАС

Бутік-готель LION'S CASTLE - це дві вілли XX ст. - CASTLE та MODERN, кожна відрізняється автентичним дизайном. Вілла CASTLE пропонує гостям 7 номерів (2 Suite і 5 Deluxe) з унікальним дизайном площею від 28 м.кв. до 72 м.кв. Вілла MODERN - це 11 номерів від Standard (23 кв. м) до Junior Suite (38 кв. м)

 

 

 

про ДИЗАЙН

Робота над дизайном інтер‘єру готелю LION'S CASTLE HOTEL передбачала низку реставраційних заходів по збереженню автентичних елементів обидвох корпусів готелю. Ми не ставили перед собою завдання отримати цілісну картинку, оскільки два об‘єкти є різними по стилістиці, будівельних підходах та ергономіці. Якщо один є представником модерну із використанням неоготичеих елементів, то другий нагадує про прогресивий час переходу до функціонального способу мислення у проектуванні в міжвоєнний період минулого століття. Мислення, яке було в тренді тих тенденцій, які відбувалися того часу у Європі.

Важливим було не нашкодити і не втратити те наповнення інтер‘єру, яке збереглося до нашого часу, серед якого в задовільному стані були сходи, які не загубили свого первинного оздоблення. В одному випадку це була залізобетонна основа із опорядженням чорно білою плиткою на міжповерхових маршах у шахматному порядку із металевими поруччями, а в другому цілісно дубові. На них залишився відбиток часу, який на щастя не завдав шкоди їх функціоналу тому дерев’яні сходи були залишені, відреставровані і стали справжньою родзинкою інтер‘єру. Були замінені столярні вироби із повною відповідністю автентичним.

Загалом тактовне ставлення до споруд готельного комплексу у відповідності до їх історичної вартості дали можливість правильно емоційно перезапустити цю історичну локацію.

ІСТОРІЯ

Замовником та першим власником вілли CASTLE був Герман Фельдштайн (Feldstein), львівський єврей-банкір, згодом — директор Кредитного земського товариства. Член Львівської міської ради, він входив до складу кількох комісій, зокрема із контролю за боргами, з озеленення (plantacyjna), апровізаційної та статистичної. Провадив активну громадську діяльність. У 1913–1915 рр. керував кінотеатром "Кінетофон Едісона", що розміщувався в будинку за сучасною адресою просп. Шевченка, 8.

16 листопада 1903 р. львівський магістрат затвердив проект вілли, який розробив архітектор Артур Шлеєн (Artur Schleyen). Наступного року будівництво вілли було завершене. Згідно із проектом Шлеєна це була двоповерхова споруда у колоритній неоґотичній стилістиці.

У 1910 р. у віллі розмістилося Товариство "Притулок", яке у часі шкільних канікул опікувалося дітьми з єврейських родин. Секретарем Товариства була дружина Германа — Гелена Фельдштайн.

У радянський період тут була резиденція першого секретаря обкому КПУ (Мельник, 2008, 173).

вулиця Глінки, 7-9, Львів, Львівська область, Україна
+38 067 323 07 37 РЕСТОРАН
+38 067 386 12 20 ГОТЕЛЬ